... ve dnech 7. a 8. června 2010 jsme se zúčastnili celosvětového Sumitu dodavatelů firmy Hewlett Packard konaného v San Diegu.
... organizace Technology Services Industry Association (TSIA) udělila společnosti HP osvědčení Excellence in Service Operations, a to jako ocenění vynikající technické podpory a služeb pro osobní počítače a tiskárny v Evropě, na Středním Východě a v Africe. V rámci dané akreditace proběhl i audit společnosti VSP Data a.s. Naše firma se specializuje jak na zajištění servisních služeb v rámci celého regionu EMEA, tak na servisní služby pro zákazníky z České republiky. Ocenění předal naší společnosti Joan Cañigueral, viceprezident IPG EMEA pro zákaznickou podporu.
... VSP data v roce 2010 opakovaně získala titul "Štika roku" v kategorii Ostatní činnosti. Žebříček Štik českého byznysu je sestavován na základě databáze společnosti Coface Czech, která soustřeďuje údaje o více jak sedmi milionech podniků ze střední a východní Evropy.
... sortiment v inovované prodejně v Údolní ulici v Táboře se rozrostl o nové produkty.
  ... ve dnech 9. - 11. listopadu 2010 proběhl ve společnosti VSP DATA úspěšně recertifikační audit environmentálního systému řízení (ISO 14 001).
  ... společnost VSP DATA a.s. nadále podporuje rozvoj v regionu a péči o své zaměstnance. V roce 2010 společnost VSP DATA podpořila řadu kulturních, sportovních a dobročinných akcí v regionu.
  ... za rok 2010 společnost VSP DATA vytvořila 20 nových míst a stále hledá kvalifikované pracovníky - více viz Zaměstnání.
  ... i v době krize společnost VSP DATA nadále přispívá svým zaměstnancům na wellness aktivity, jejichž nabídku neustále rozšiřuje.
... v průběhu srpna 2010 proběhlo přestěhování prodejny AutoCont z Třídy 9. května do Údolní ulice.

... v závěru července byla zahájena rekonstrukce prodejny v Údolní ulici v Táboře.
  ... ve dnech 16.7.-19.7.2010 proběhl ve VSP DATA a.s. certifikační TSIA audit, který byl proveden Technolgy Services Industry Association (TSIA), která je jednou z mála certifikačních autorit v tomto odvětví v celých Spojených Státech.
... VSP DATA získala prestižní ocenění od společnosti HTC za rok 2009. Cena byla udělena za vysokou úroveň a komplexnost poskytovaných služeb.

[Zpět]

VSP DATA a.s.
IČO: 49241575
DIČ: CZ49241575
Service Park a.s.
IČO: 27233596
DIČ: CZ27233596
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd