Jako prvotní doporučujeme obrátit se na Vašeho prodejce a uplatnit u něj záruční opravu. Prodejce zajistí zaslání Vašeho zařízení do našeho servisního střediska. Pokud je tento způsob pro Vás nemožný nebo nevyhovující, zašlete MT na níže uvedenou adresu např. poštou.

VSP DATA a.s. – servis HTC/GSM
Service Park Area
Průmyslová 1181
391 02 Sezimovo Ústí II
Czech Republic

Můžete si také objednat kurýrní přepravu na našich internetových stránkách web.vspdata.cz. Případně můžete kurýrní službu objednat prostřednictvím emailu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (stačí zaslat kompletní adresu pro vyzvednutí zařízení + kontaktní telefon na Vás). Objednávky pro kurýrní službu DPD přijímáme každý pracovní den. V případě objednání do 14. hodiny svoz proběhne následující pracovní den. Pro zákazníky ze Slovenska se přijímají objednávky na svoz také, ale dle informace přepravce jsou zakázky vyzvedávány nejpozději do tří pracovních dnů.
Do balení se zařízením přiložte průvodní dopis s popisem závady, kompletními kontaktními údaji, IČ, DIČ, seznam předaného příslušenství (stylus, microSD, nabíječka atd) + záruční list nebo kopii kupního dokladu. V případě, že tomu tak není, má servis právo vrátit zpět zařízení bez opravy. Zařízení můžete zaslat bez příslušenství, pokud samozřejmě popisovaná závada nemůže být způsobena daným příslušenstvím (např. když telefon nenabíjí, je nutno zaslat i nabíječku apod.)

Máme také dvě sběrná místa v Praze:

  • VSP DATA, sběrné místo HP (HTC), Jeremenkova 88; Praha 4
    otevírací doba PO až PÁ od 8 do 17 hodin
  • HTC BRAND STORE, Na Poříčí 26, Praha 1
    otevírací doba PO až PÁ od 9 do 19 hodin, v sobotu od 9 do 13 hodin

Při předání zařízení na sběrném místě přineste zařízení s nákupním dokladem. Sběrné místo se postará o přepravu Vašeho zařízení na servis.

Průměrná doba opravy činí 5 dní.

PŘED ODESLÁNÍM ZAŘÍZENÍ NA SERVIS PROSÍM ZÁLOHUJTE DATA. (Servis neodpovídá za poškození nebo ztrátu programů, dat a výměnných médií pro ukládání dat.)

Dle procesů nastavených výrobcem je na telefonu automaticky nahrávána poslední aktuální daná verze firmwaru a SW, při které dochází k výmazu uživatelských dat i aplikací.

Děkujeme za pochopení.

[Zpět]

VSP DATA a.s.
IČO: 49241575
DIČ: CZ49241575
Service Park a.s.
IČO: 27233596
DIČ: CZ27233596