A cikk fordítása folyamatban.

 

VSP DATA a.s. je zaměřena na servisní činnost a podporu zákazníků v ucelené škále servisů reversní logistiky. Poskytované služby zahrnují všechny podpůrné služby, včetně logistiky, distribuce, oprav produktů a komponentů, a zákaznických call center. Díky naší znalosti evropských trhů poskytujeme mnoha našim klientům také specializované poradenské služby v oblasti dovozu, distribuce, prodeje a servisu ICT technologií na jednotlivých evropských trzích.

Našim korporátním klientům tak umožňujeme soustředit se na vývoj a prodej nových produktů s klidným vědomím, že jejich výrobky budou nejen detailně lokalizovány, ale zákazníci obdrží i kvalitní servis po celou dobu jejich životnosti (včetně pozáručních oprav), kterou naše opravárenska divize často umožní prodloužit. Koncovým zákazníkům garantujeme kvalitní a rychlý servis v oblasti opravárenství a reverzní logistiky, jak v České Republice, tak v celé Evropské Unii.

Naše produktové portfolio zahrnuje opravy laserových a inkoustových tiskáren, data projektorů, digitálních kamer, skenerů, mobilních telefonů, GPS navigací, LCD displejů, serverů a dalších zařízení. Samostatnou komoditou jsou opravy bankomatů a jejich příslušenství, dále pak opravy elektronických desek a modulů.

Samozřejmostí při zabezpečování servisních a obchodních požadavků našich partnerů a zákazníků je uplatňování, udržování a neustálé zlepšování integrovaného systému managementu jakosti (QMS) a systému environmentálního managementu (EMS), pro které byla společnost certifikována. Plně se tak ztotožňujeme s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005.

 

• ISO 9001:2008

• ISO 14001:2004

ISO 27001:2013

 

[Vissza]

VSP DATA a.s.
VAT: CZ49241575
Service Park a.s.
VAT: CZ27233596